Kupić Dwie Pary Darmowa Dostawa

Dostawa i oplaty

◆ Polityka wysyłka

Mamy oferuje szybką wysyłkę na całym świecie.(Pamiętać: kupić dwie pary Darmowa wysyłka) Metodą przesyłki EMS / DHL, oszacowaliśmy czas dostawy jest w ciągu 4-7 dni roboczych. Przesyłka jest wystawiona w ciągu 24-48 godzin od złożenia zamówienia. Numer śledzenia zostaną poinformowani za pośrednictwem poczty e-mail. Proszę nie zapominać, aby sprawdzić pocztę elektroniczną na tym znają śmieci stan przesyłki. Upewnij się, że dorosła jest dostępna do podpisania pakietu. Jeśli nikt znak dla dostawy, paczka zostanie wysłana do miejscowego urzędu pocztowego i skontaktuj się z lokalnym urzędzie pocztowym dostać paczkę z powrotem.

◆ zwroty

W mało prawdopodobnym przypadku wystąpienia usterek produkcyjnych, chcielibyśmy wymienić / naprawić produkty bez żadnych kosztów dla klienta. Aby zwrócić produkt, musisz nam e-maila i poinformować nas o przyczyny. Następnie podamy Ci dalsze instrukcje. Towar musi być zwrócony w ciągu 8 dni od daty otrzymania - nienoszonym i zawierają wszelkie oryginalnego opakowania i etykiety. zasilimy swoją oryginalną metodę płatności, z wyjątkiem 25% ponownym obsadzeniem opłaty / Przetwarzanie i opłaty powrotnej. Wszystkie koszty wysyłki związane ze zwrotem towaru ponosi odpowiedzialność za konsumenta.

◆ Wymiana

Aby wymienić towar należy do nas e-mail i poinformować nas o przyczynie. Następnie podamy Ci dalsze instrukcje. Towary mogą być wymieniane w ciągu 8 dni od daty otrzymania, pod warunkiem że są nienoszonym iw oryginalnym stanie z całą oryginalnego opakowania i etykiety .Po powrocie element do wymiany, należy upewnić się, że imię i nazwisko, adres, numer telefonu i instrukcje wyraźnie wskazane. Wszystkie koszty wysyłki związane z wymianą towaru leży w gestii konsumenta.