Kupić Dwie Pary Darmowa Dostawa

Ochrona prywatności

Twoja prywatność

Twoja prywatność jest dla nas ważna. Aby lepiej chronić swoją prywatność oferujemy ogłoszenia wyjaśniające naszych internetowych praktyk informacyjnych i wyborów można dokonać o sposobie informacje są gromadzone i wykorzystywane. Aby dokonać tego zawiadomienia łatwe do znalezienia, udostępnić ją na naszej stronie internetowej oraz w każdym miejscu, w którym dane osobowe mogą być wymagane.

Nasza firma zapowiada otwarcie sklepu www.buty-obuwie.pl do klienta: będziemy chronić swoją prywatność i upewnić się, że zapewnienie prywatności danych osobowych. Zebraliśmy dane osobowe są wykorzystywane wyłącznie w celu zapewnienia odpowiednich usług dla Ciebie. Ponadto, tylko w twojej zgody, aby korzystać z materiałów.

Zazwyczaj użytkownik nie musi być złożone do danych osobowych może odwiedzić naszą stronę internetową, ale w razie potrzeby korzystać z niektórych naszych specyficznych usług (takich jak kupić nasze produkty, członków służby integralnego krytyki itp), musi być zarejestrowana po mogą być wykorzystywane wyłącznie dane osobowe. Ta strona będzie podjąć pewne kroki w celu zapewnienia bezpieczeństwa danych użytkownika bez zarejestrowanej przed zgody, aby nie ujawniać osobom trzecim. Dla bo od przyczyn powodujących dane osobowe są inni wiedzą, że nie ponosi żadnej odpowiedzialności.

Buty, Obuwie (http://www.buty-obuwie.pl) nigdy nie będzie sprzedawać lub wyciekły dane osobowe. O ile usługi w celu zaspokojenia potrzeb, nigdy nie będzie sprzedawać lub osoby trzeciej dzielić swój osobisty materiał, w tym samym czasie, pytamy nasza firma zobowiązuje się do przestrzegania wewnętrznego prywatności pracownika.

Informacje przekazane nam nie będą przekazywane ani sprzedawane każdemu z wyjątkiem przedsiębiorstwa żeglugowego dostarczenia zamówienia. My tylko udostępniamy adres dostawy i numer telefonu w firmie przewozowej. Informacje, które zbieramy od Ciebie jest używany tylko do przetwarzania i wysłać zamówienie. Twój adres e-mail jest używany jedynie do zapewnienia Państwu potwierdzeniu zamówienia i numer śledzenia. Twój numer telefonu służy do kontaktu z Tobą w przypadku wystąpienia problemów z wypełnieniem lub dostarczenia zamówienia. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące naszej polityki prywatności, prosimy o kontakt z nami.

Z poprawą naszych usług, ta polityka może się zmienić. Więc proszę to sprawdzić okresowo. W razie wątpliwości na temat naszej polityki, prosimy o kontakt.

  • Ogólny opis
  • Rejestracja konta
  • Hasło i bezpieczeństwo
  • Zadowolony

Termin zakończenia

Niniejsze warunki mają zastosowanie do Państwa w momencie uzyskania dostępu do strony internetowej. Serwis zastrzega sobie prawo, według własnego uznania, do wypowiedzenia lub ograniczenia korzystania ze strony internetowej, bez powiadomienia, z dowolnego powodu lub bez powodu i bez zobowiązań wobec Ciebie lub osoby trzeciej. Ponadto, te warunki, lub część z nich może zostać rozwiązana przez tę stronę bez wypowiedzenia w każdym czasie, bez podania przyczyny. Przepisy odnoszące się do praw autorskich, Wyłączenie odpowiedzialności, ograniczenia odpowiedzialności, odszkodowań i Różne, nie ulegaj wygaśnięciu

Prawo autorskie

Wszystkie treści na tych stronach są autorskie 2016 przez nas.

Powielanie w całości lub w części w jakiejkolwiek formie bez pisemnej zgody tej strony jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.